Проект «RAILWAY HUB» – це спроба покращити український віртуальний простір в галузі експлуатації залізниць, зробити його більш інфор...

Підтримати проект

19:36 0 Comments

       Проект «RAILWAY HUB» – це спроба покращити український віртуальний простір в галузі експлуатації залізниць, зробити його більш інформативним, показати сучасну науку зрозумілою для кожного. Це інформаційний майданчик, на якому Ви зможете знайти найбільш успішні рішення проблем залізничного транспорту, відповіді на питання розвитку теорії і практики експлуатації, технології і організації роботи залізниць світу і України, ознайомитись з передовим досвідом реформування залізничного транспорту. Метою проекту є популяризація залізничної освіти і науки, доведення важливості застосування наукових знань при вирішенні практичних завдань, пояснення факту – залізниця є цікавою, а освіченість, як спеціалістів, так і громадськості, дозволить нам підвищити ефективність роботи нашого залізничного транспорту.
       Всі читачі можуть розраховувати на зворотній зв'язок – проект є відкритим, що дозволяє кожному написати зауваження або задати питання в кінці допису. Прокоментуйте вподобані Вами дописи – так Ви покажете, що я не дарма витрачав свій час. Дописи читають сотні читачів, але лише деякі залишають відгуки.
       Для проекту корисне поширення, тому прошу власників акаунтів у всіх можливих соцмережах та адміністраторів сайтів розмістити у себе посилання на «Personal Blog RAILWAY HUB» або скориставшись кнопками шарінга «Поділитися посиланням зі своїми друзями в соціальних мережах», які розміщенні на головній сторінці, та в кінці кожного допису. Підписуйтесь на нові дописи через свій Email. Користуйтесь RSS стрічкою для читання. Фоловте акаунт проекту в твіттер @RailwayScience. Відстежуйте оновлення проекту на сторінці у facebook Railway HUB. Про розміщення посилання повідомте мене на ел.пошту, і буде викладено посилання про Ваш ресурс у категорії «Корисні лінки».
       З питань співробітництва звертатись за ел.поштою. Заздалегідь Вам вдячний!